kanepet ne shitje

Shitet nga: Fatmiri 03 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kanape me dy fotelje percjellese. Kanapet jane ne gjendje te rregullt, te mebshtjellura me plish te kuqe dhe me lekure artificial.
Per gjdo informate tjeter mund te lajmeroheni ne numer telefonit dhe te Viberit si me larte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim