shes mobilet komplet per nje dhome

Shitet nga: luli 19 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shes me qmim shum te volitshem divanin 3-she 2-she dhe 1-she si dhe dy ormare me nga 2 dyer dhe nga 2 dollape. Qmimi shum i volitshem . Jan ne gjendje shum te mire. Divani 3-sh dhe fotelja 1-she hapen dhe mund te perdoren per gjum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim