shitet urgjent

Shitet nga: CANER 21 Gsh 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet mobilje salloni eshte shume i ruajtur pa asnje gervishtje te vogel po ashtu eshte me material mediapan te gjitha pjeset jane funksionale.

Dimensionet: Gjatesia 3m - Lartesia 2m - Gjeresia-52cm

Shitet pa televizor dhe pa dekorime .

Mob:044277285 / 049529999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim