shitet urgjentisht

Shitet nga: Mejreme 27 Tet 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje salloni
komplet - 2 divane treshe, 1 divan dysh dhe tavolin e kuzhines me 6 karrike. Mobiljet jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim