2 Tepiha kualitativë MERINOS 100% lesh

Shitet nga: Merrjep 05 Sht 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 2 tepiha me dimensione:
200 x 300 dhe
250 x 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim