Dy tepiha

Shitet nga: Qemajl 08 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy tepiha modeli i njejtë si në foto dhe me dimemsione të njejta 3 meter me 4 meter në gjendje shum të rregullt. Të dyja së bashku 80 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim