Mobilje te ndryshme

Shitet nga: Güney 13 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih = 50
Tavolina për kompjuterit = 55 €
Jane te perdorur vetem 2 muaj sepse nuk jetojm në KS.
Me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim