PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim 02 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE 7 EURO METRA KATROR NE KET QMIM NUK JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI KETO OPERACIONNE DUHET TI KRYENI VETE.NQOFSE I MASIM TRANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHERE QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATROR.NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR ME MATERJAL NGA MALEJZIA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 044 148 991
NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim