ROLLO PERDE +383 44 100 035

Shitet nga: METI AGENCY Dje 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
PERDE TRAK SHIRITORE
ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
ETJ ETJ +377 44 100 035 VIBER 049 114 635 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim