Rolete Klasike PVC NR.TEL&VIBER+37744-739-411

Shitet nga: mentori 24 Krr 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Roleta Klasike nga PVC material shum kualitativ JO RECIKLIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim