Set qilimi per dhoma gjumi

Shitet nga: Shpend 07 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shtroje per dhoma gjumi tripjeseshe me dimensione: 2X67X1.30, 1X67X2.35
Prodhim belg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim