Shitet Tepihu 2/5-3/5 m qmim 70 €

Shitet nga: Xxxx 05 Tet 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet Tepihu i prodhuar ne turqi me dimenzionet 2/5-3/5 M,Tepihu esht bler vitin e kaluar ne vler prej 320€.Tepihu esht shum i ruajtur dhe i paster.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim