Tepiha dhe krevat per femij

Shitet nga: Genc 03 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
2 tepiha 200x300 si dhe 4 staza, ne gjendje shume te mire

1 krevat per femije

Cmimi i volitshem

Foto te bashkangjitura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim