Tepiha

Shitet nga: Novi 28 Jan 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepiha te ardhur nga zvicra me gom perfundi 1x1m per ambiente te jashtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim