ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 euro m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI Dje 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Qilimë dhe Perde
rolete alumini me izolim 37 euro m2 MATERJAL GJERMAN
rolete pvc plastik 23 euro m2
viber 0037744171866
049 93 1111 VEREJTJE KUTIJA ASHT ALUMIN JO LLAMARIN SI TJERT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim