Dollapa dhe komodina

Shitet nga: Jeton 16 Maj 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Dollapa per tesha dhe komodina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim