Komode/Rafte/Dollap

Shitet nga: Muhamed 27 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Komode/Rafte/Dollap per shtepi.
Ne gjendje te mire dhe e ruajtur nga demtimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim