Komodine paradhome - koridor

Shitet nga: Agron Morina 11 Pri 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Komodine me pasqyre dhe varese rrobash per hyrje te shtepise ose baneses.
Komodina perbehet ne 3 pjese te cilat mund te vendosen edhe pamvaresisht nga njera-tjetra.
1 dollap per varjen e kemishave dhe sirtare (fioka)
2 varsja e palltove dhe dollapi ulet i kepuceve
3 pasqyra 1m me 0.40 cm e larte dhe dollape per kepuca shtese.

Ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim