RRAFTE

Shitet nga: shpend 23 Sht 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Rrafte per lokal,tri rrafte nje prej 3 m, nje prej 2m dhe nje prej 1.5m per qoshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim