Raftat per tekstil

Shitet nga: Erdem 29 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR   660 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes raftet për tekstil -
Rafta ,
2 Tavolina ,njera per arke ,
172 - mbajtese te raftave
26 - varese rrobash e fiksuar ne mur
61 varrese te hekrit per te fiksuar ne mur
76 rafte per tesha
si dhe shume tjera qe nevojitet per nje lokal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim