Rafte dhe invertar per lokal

Shitet nga: Varis 31 Jan 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten raftet kukllat dhe komplet invertari per nje lokal..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim