SHES---INVENTARIN---ndroj sdhe me vetur

Shitet nga: kriss 05 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
SHes invertarin pothuajse i ri shum pak i perdorur ... INVERTARI shitet komplet kam dhe kukllat 10 kukulla . pasqyre tavolin te ggjitha . ju mirpresim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim