Shitet Inventari per Barnatore (raftet)

Shitet nga: Xhemal 13 Gsh 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Urgjentisht Shiten Inventari Raftet komplet me shank dhe te gjitha elementet per Barnatore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim