Shitet komoda

Shitet nga: Erdo 18 Mar 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shesh komoden eshte pak e perdorur dhe gjendje shum te mire si ne foto per interesuarit mund te kontaktojne edhe viber +37745590428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim