Urgjent !! Rafta

Shitet nga: Veli 24 Maj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten raftat per butike ne gjatesi prej 70 metrash.
Shiten raftat per kozmetike dhe mobil shop ne gjatesi prej 12 metrash.

Cmimi volitshem.

Per me shume kontaktoni ne +377 44 964 781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim