Vitrina - Inventar MobilShop

Shitet nga: Rromir 13 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Vitrina- inventar per mobil shop, me kapak te Xhamit dhe driqim te brendshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim