Vitrinat dhe Rafti per buke

Shitet nga: islam 25 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten vitrinat dhe rafti per buk jan ne gjendje shum te mire, shum pak te perdorura , vitrinat jan me nxemje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim