2 Kuzhina dhe 4 dyer te dhomave

Shitet nga: Shasivar Bajraj 10 Pri 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Kuzhinat jane te perdorura pak dhe ne gjendje shum te mire, jane 2 meter kan ngjyre qumshti ne te zeze dhe qmimi eshte 200 euro nje kuzhin. 4 Dyer te dhomave jane ngjyre vishne dhe jane gjithashtu te perdorura por ne gjendje shum te mire. qmimi per nje dere 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim