Atlas Anatomik of Human Body ne anglishteme ngjy..

Shitet nga: Fitimi 10 Pri 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Anatomia e Njeirut komplet me me shume se 500 ilustrime me ngjyra, prej autorit Takeo Takahashi si dhe 4 DVD CD
CD 1 Ultimate 3D Skeleton
CD2 The Ultimate Human Body
CD3 Physiology of the Eye
CD4 Journey inti the Brain
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim