Cisterna(rezervuari)

Shitet nga: Alban 09 Maj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shitet cisterna(rezervuari) ne gjendje te rregullt,e pa perdorur dhe pa asnje defekt,ka kapacitet 3000L.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim