DYER DHOME Excluzive me mbi 30 modele dhe ngjyra..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH "Trend" 14 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
RISI * RISI * - Kompania N.T.SH. "TREND" Importues i dyerve te dhomave me adres ne Rr. Xhelal Hajda p.n (afer Stacionit te autobusave ne drejtim te Xerxes rreth 200 m) ne Rahovec.

OFROJM: Dyer Excluzive te dhomave me mbi 30 modele dhe ngjyra te ndryshme dhe me mbi 500 dyer ne dispozicion, perveq shitjes posedojme ekipin per montimi te dyerve te brendshme te dhomave, dyer xhami, dyer te blinduara, dyer te garazheve automatike dhe laminat te prodhuesve te njohur si KRONO Flooring, EGGER dhe paisjeve percjellese.

www.ntsh-trend.tk

https://www.facebook.com/ntsh.trend.5?fref=ts

http://www.youtube.com/watch?v=Tg5ipJ8-Toc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim