Der dhe dritare alumini

Shitet nga: Der dritare alumini 12 Dhj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes der dhe drtare alumini me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim