Dhome per femije

Shitet nga: Halil 03 Pri 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shitet dhoma e femijeve e cila permban nje shtrat me dimensione 200x90cm ormanet per rroba,tavoline per kompjuter ,dollap per libra si dhe nje televizor plazma LG 48".Per te gjitha shih fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim