Dy dhoma

Shitet nga: S.Gj 19 Sht 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shiten dy dhoma : dhoma e ndenjes dhe dhoma e fjetjes . Dy dhomat shiten 1200 € . Per me shume informata kontaktoni ne numrin e dhene .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim