Gilindera dyer dritare

Shitet nga: Tuki 07 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes gilindera 12 metra,2 dyer te drurit,1 der e blindun dhe dyer te plastikës te përdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim