Inventar Restaurant

Shitet nga: LIKE 21 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shitet inventari i restaurantit:
-Kuzhina
-Bari (Shanku)
-Tavolinat dhe kariket
etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim