Inventar për zyre

Shitet nga: VISAR HOXHA 10 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shiten inventarët për zyre të punuara nga mediapani :
1 tavolinë në formë L ,
1 kabinë të cilës mund t'i hiqet pjesa e sipërme dhe të shfrytëzohet si tavolinë ,
2 rafte me dollape ,
1 tavolinë e vogël ,
2 dollape me fioka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim