Invertar

Shitet nga: bekim 14 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shitet invertari i cili eshte ne gjendje shume te mire. Invertari perbehet prej :
5 tavolinave me nga 4 karrike me ngjyre te bardh
2 tavolina me nga 4 karrike ngjyra e kaft
2 shankerica me nga 4 karrike ngjyra e kaft
2 pare kauqa sbashku me tavolin ngjyr krem-kafe, dmth 4 kauqa dhe 2 tavolina siq shihet edhe ne foto.
invertari eshte vetem 4 muaj i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim