Invertar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KohaBar 27 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
8 Ules me karrige 4 Shankerica DHe shanki ne gjende te rregullt jan te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim