Komod prej druri per vendosjen e TV, Receiver dh..

Shitet nga: Fitimi 10 Pri 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Komoda eshte gjate 2 m me dollape dhe sirtare, eshte funksionale e rujtur mire . Mund te verehete ne fotografi si qe eshte e publikuar me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim