Kuzhine me paisje

Shitet nga: Kuzhina 16 Pri 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes Kuzhinen me gjithe paisje urgjent,kuzhina eshte perveq pjeses se dollapeve dhe makinen per larjen e eneve,frigoriferin Beko dhe shporetin Gorenje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim