MA LIRE SKA VEQ LODHENI, VETEM 25 euro

Shitet nga: Xeni 16 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes dyer nga druri, shum pak te perdorura, me dimenzione standarde .jan 8 copa dhe nje per hyrje ose balkon.
nga 25 euro nje cop, MA LIRE SKA...VEQ LODHENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim