Mobilie, lluster, komode, tepih, tavolin ne shitje

Shitet nga: Sadije Spahi 11 Pri 03:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
çdo gje qe shihet ne foto shitet, qmimi sipas marrveshjes dhe mund te keni gjera falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim