Orman per dhome gjumi

Shitet nga: Liridona 16 Dhj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shitet dollapi per dhome gjumi.Dollapi eshte shum i ruajtur dhe vetem disa muaj i perdorur. Per info 044343433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim