Sarragjem dhe masazh

Shitet nga: Arif 13 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes karrik electronike sarragjem sheruese per shum smundje dhe njekohsisht edhe per maszh te gjith trupit qe e programon sipas nevojes dhe deshires me qmim shum real
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim