Shank....

Shitet nga: Fahridin 26 Sht 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Urgjent Shes shank shankeric raft per gota tavolina per mur dhe karika e saj shum pak te perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim