Shank

Shitet nga: prizren 08 Qer 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Gjatsija : 2.60 cmm
Gjersija : 1.50 cmm + 0.50 dera " shihett ne foto "
Lartsija : 1.25 cmm
Eshte shum i rujtun krejt ne gjendje te rregullt i punuar dhe me profil pjesen e siperme me mermer shihet ne foto :D... si dhe me ndriqim neoon dekorues ner dekor " lekure// "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim