Shes urgjent: shank,skara,tavolina,karika,fritoz

Shitet nga: Fahridin 16 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

940 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shes inventarin e ri: shanku, raft per gota,tavolina me dolape,shankeric, 4 tabure, 4 komplete tavolina me 16 karika,skara me qymyr dhe haub,fritoza dhe makina per premje te mishit prej 1500 💶 ne 940 💶 shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim