Shiten Mobiljet

Shitet nga: naxhije 06 Tet 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
shiten 2 kauqat jane ne gjendje shume te mire
jane te paperdorur shum komod per te ndenjur dhe per te fjetur , gjithashtu kane edhe pjesen e poshtme ku mund te shfrytzohet per gjera te ndryshme .
Nr i Tel. 045518716 , 044652504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim