Tavolina per dhoma

Shitet nga: Avdi 30 Pri 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Pershendetje. I shes keto 3 tavolina te bukura per dhome dhe sallone. Jane pak te perdorura por per shkak se kam ndryshu enterierin i kam ne shitje. Cmimi i lire. 40 euro per nje tavolin te gjamit. Nese i merni te trijat 100 euro komplet. Faleminderit per mirekuptim.

Kontakti 049731120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim